Тур 1
|
12 января, суббота
|
Депортиво Петапа – Кобан Империал
|
|
1:2
|
|
Пуэрто де Истапа – Комуникасьонес
|
|
1:1
|
|
13 января, воскресенье
|
Мунисипаль – Сикинала
|
|
1:1
|
|
Шелаху – Малакатеко
|
|
1:0
|
|
Гвастатойя – Антигуа ГФК
|
|
1:2
|
|
Депортиво Чиантла – Санарате
|
|
2:0
|
|
|
|
Тур 2
|
19 января, суббота
|
Сикинала – Пуэрто де Истапа
|
|
3:1
|
|
20 января, воскресенье
|
Санарате – Гвастатойя
|
|
3:0
|
|
Кобан Империал – Мунисипаль
|
|
2:0
|
|
Антигуа ГФК – Депортиво Петапа
|
|
1:0
|
|
Малакатеко – Депортиво Чиантла
|
|
1:0
|
|
Комуникасьонес – Шелаху
|
|
2:0
|
|
|
Тур 3
|
26 января, суббота
|
Мунисипаль – Антигуа ГФК
|
|
2:0
|
|
Депортиво Петапа – Гвастатойя
|
|
0:0
|
|
Пуэрто де Истапа – Кобан Империал
|
|
2:0
|
|
27 января, воскресенье
|
Санарате – Малакатеко
|
|
1:0
|
|
Депортиво Чиантла – Комуникасьонес
|
|
0:2
|
|
Шелаху – Сикинала
|
|
3:1
|
|
|
|
|
Тур 5
|
2 февраля, суббота
|
Пуэрто де Истапа – Депортиво Петапа
|
|
2:0
|
|
3 февраля, воскресенье
|
Санарате – Сикинала
|
|
1:0
|
|
Депортиво Чиантла – Кобан Империал
|
|
1:1
|
|
Шелаху – Антигуа ГФК
|
|
1:2
|
|
Малакатеко – Комуникасьонес
|
|
2:1
|
|
Мунисипаль – Гвастатойя
|
|
2:1
|
|
|
|
Тур 6
|
9 февраля, суббота
|
Депортиво Петапа – Шелаху
|
|
1:0
|
|
Сикинала – Малакатеко
|
|
2:1
|
|
10 февраля, воскресенье
|
Кобан Империал – Санарате
|
|
4:1
|
|
Гвастатойя – Комуникасьонес
|
|
0:0
|
|
Антигуа ГФК – Депортиво Чиантла
|
|
2:2
|
|
Мунисипаль – Пуэрто де Истапа
|
|
3:0
|
|
|
Тур 7
|
13 февраля, среда
|
Малакатеко – Кобан Империал
|
|
1:0
|
|
Пуэрто де Истапа – Гвастатойя
|
|
0:1
|
|
Санарате – Антигуа ГФК
|
|
2:1
|
|
14 февраля, четверг
|
Шелаху – Мунисипаль
|
|
1:1
|
|
Депортиво Чиантла – Депортиво Петапа
|
|
3:0
|
|
Комуникасьонес – Сикинала
|
|
0:0
|
|
|
|
Тур 8
|
16 февраля, суббота
|
Пуэрто де Истапа – Шелаху
|
|
0:0
|
|
Мунисипаль – Депортиво Чиантла
|
|
0:0
|
|
17 февраля, воскресенье
|
Депортиво Петапа – Санарате
|
|
1:0
|
|
Антигуа ГФК – Малакатеко
|
|
1:2
|
|
Гвастатойя – Сикинала
|
|
1:0
|
|
Кобан Империал – Комуникасьонес
|
|
1:0
|
|
|
Тур 9
|
23 февраля, суббота
|
Сикинала – Кобан Империал
|
|
2:2
|
|
24 февраля, воскресенье
|
Санарате – Мунисипаль
|
|
0:2
|
|
Депортиво Чиантла – Пуэрто де Истапа
|
|
3:0
|
|
Шелаху – Гвастатойя
|
|
2:2
|
|
Малакатеко – Депортиво Петапа
|
|
2:0
|
|
Комуникасьонес – Антигуа ГФК
|
|
0:0
|
|
|
|
Тур 10
|
2 марта, суббота
|
Депортиво Петапа – Комуникасьонес
|
|
0:2
|
|
Пуэрто де Истапа – Санарате
|
|
4:1
|
|
3 марта, воскресенье
|
Мунисипаль – Малакатеко
|
|
1:1
|
|
Шелаху – Депортиво Чиантла
|
|
3:1
|
|
Антигуа ГФК – Сикинала
|
|
3:0
|
|
Гвастатойя – Кобан Империал
|
|
1:1
|
|
|
|
Тур 12
|
9 марта, суббота
|
Сикинала – Мунисипаль
|
|
1:0
|
|
10 марта, воскресенье
|
Санарате – Депортиво Чиантла
|
|
1:2
|
|
Кобан Империал – Депортиво Петапа
|
|
4:0
|
|
Малакатеко – Шелаху
|
|
3:0
|
|
Комуникасьонес – Пуэрто де Истапа
|
|
3:1
|
|
Антигуа ГФК – Гвастатойя
|
|
2:0
|
|
|
Тур 13
|
16 марта, суббота
|
Депортиво Петапа – Антигуа ГФК
|
|
0:3
|
|
Пуэрто де Истапа – Сикинала
|
|
1:0
|
|
17 марта, воскресенье
|
Шелаху – Комуникасьонес
|
|
2:0
|
|
Гвастатойя – Санарате
|
|
1:0
|
|
Депортиво Чиантла – Малакатеко
|
|
0:1
|
|
Мунисипаль – Кобан Империал
|
|
1:1
|
|
|
|
|
Тур 15
|
30 марта, суббота
|
Пуэрто де Истапа – Антигуа ГФК
|
|
0:0
|
|
31 марта, воскресенье
|
Санарате – Комуникасьонес
|
|
0:1
|
|
Депортиво Чиантла – Сикинала
|
|
0:0
|
|
Шелаху – Кобан Империал
|
|
2:0
|
|
Мунисипаль – Депортиво Петапа
|
|
6:1
|
|
Малакатеко – Гвастатойя
|
|
1:1
|
|
|
|
Тур 16
|
6 апреля, суббота
|
Депортиво Петапа – Пуэрто де Истапа
|
|
1:2
|
|
Антигуа ГФК – Шелаху
|
|
2:1
|
|
Сикинала – Санарате
|
|
0:1
|
|
7 апреля, воскресенье
|
Кобан Империал – Депортиво Чиантла
|
|
3:0
|
|
Гвастатойя – Мунисипаль
|
|
1:1
|
|
Комуникасьонес – Малакатеко
|
|
3:0
|
|
|
Тур 17
|
13 апреля, суббота
|
Пуэрто де Истапа – Мунисипаль
|
|
1:0
|
|
14 апреля, воскресенье
|
Санарате – Кобан Империал
|
|
1:2
|
|
Депортиво Чиантла – Антигуа ГФК
|
|
1:0
|
|
Шелаху – Депортиво Петапа
|
|
3:0
|
|
Малакатеко – Сикинала
|
|
1:0
|
|
Комуникасьонес – Гвастатойя
|
|
0:1
|
|
|
|
|
|
Тур 20
|
27 апреля, суббота
|
Пуэрто де Истапа – Депортиво Чиантла
|
|
0:1
|
|
Депортиво Петапа – Малакатеко
|
|
1:2
|
|
Мунисипаль – Санарате
|
|
4:1
|
|
28 апреля, воскресенье
|
Антигуа ГФК – Комуникасьонес
|
|
1:1
|
|
Гвастатойя – Шелаху
|
|
3:0
|
|
Кобан Империал – Сикинала
|
|
1:0
|
|
|
Тур 21
|
1 мая, среда
|
Малакатеко – Мунисипаль
|
|
2:0
|
|
Кобан Империал – Гвастатойя
|
|
1:0
|
|
Сикинала – Антигуа ГФК
|
|
1:2
|
|
Санарате – Пуэрто де Истапа
|
|
2:1
|
|
2 мая, четверг
|
Депортиво Чиантла – Шелаху
|
|
1:1
|
|
Комуникасьонес – Депортиво Петапа
|
|
5:0
|
|
|
|
Тур 22
|
5 мая, воскресенье
|
Мунисипаль – Комуникасьонес
|
|
0:2
|
|
Депортиво Петапа – Сикинала
|
|
0:3
|
|
Шелаху – Санарате
|
|
1:1
|
|
Пуэрто де Истапа – Малакатеко
|
|
3:1
|
|
Антигуа ГФК – Кобан Империал
|
|
4:1
|
|
Гвастатойя – Депортиво Чиантла
|
|
1:0
|
|
|