|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
тур 23
|
21 березня, субота
|
Гірник Кривий Ріг – Реал Фарма
|
|
PSTP
|
|
22 березня, неділя
|
Альянс ЛД – Авангард 2
|
|
PSTP
|
|
Нікополь – Миколаїв-2
|
|
PSTP
|
|
Кристал – Черноморец Од 2
|
|
PSTP
|
|
Енергія Н. Ках. – Таврія Сімферополь
|
|
PSTP
|
|
|
|
тур 24
|
28 березня, субота
|
ВПК-Агро – Кристал
|
|
PSTP
|
|
Реал Фарма – Енергія Н. Ках.
|
|
PSTP
|
|
Таврія Сімферополь – Нікополь
|
|
PSTP
|
|
Авангард 2 – Гірник Кривий Ріг
|
|
PSTP
|
|
Черноморец Од 2 – Альянс ЛД
|
|
PSTP
|
|
|
тур 25
|
4 квітня, субота
|
Альянс ЛД – ВПК-Агро
|
|
PSTP
|
|
Нікополь – Реал Фарма
|
|
PSTP
|
|
Миколаїв-2 – Таврія Сімферополь
|
|
PSTP
|
|
Гірник Кривий Ріг – Черноморец Од 2
|
|
PSTP
|
|
Енергія Н. Ках. – Авангард 2
|
|
PSTP
|
|
|
|
тур 26
|
11 квітня, субота
|
Кристал – Альянс ЛД
|
|
PSTP
|
|
ВПК-Агро – Гірник Кривий Ріг
|
|
PSTP
|
|
Реал Фарма – Миколаїв-2
|
|
PSTP
|
|
Авангард 2 – Нікополь
|
|
PSTP
|
|
Черноморец Од 2 – Енергія Н. Ках.
|
|
PSTP
|
|
|
тур 27
|
17 квітня, п`ятница
|
Таврія Сімферополь – Реал Фарма
|
|
PSTP
|
|
Нікополь – Черноморец Од 2
|
|
PSTP
|
|
Миколаїв-2 – Авангард 2
|
|
PSTP
|
|
Гірник Кривий Ріг – Кристал
|
|
PSTP
|
|
Енергія Н. Ках. – ВПК-Агро
|
|
PSTP
|
|
|
|
тур 28
|
25 квітня, субота
|
Кристал – Енергія Н. Ках.
|
|
PSTP
|
|
ВПК-Агро – Нікополь
|
|
PSTP
|
|
Альянс ЛД – Гірник Кривий Ріг
|
|
PSTP
|
|
Авангард 2 – Таврія Сімферополь
|
|
PSTP
|
|
Черноморец Од 2 – Миколаїв-2
|
|
PSTP
|
|
|
тур 29
|
2 травня, субота
|
Таврія Сімферополь – Черноморец Од 2
|
|
PSTP
|
|
Нікополь – Кристал
|
|
PSTP
|
|
Реал Фарма – Авангард 2
|
|
PSTP
|
|
Миколаїв-2 – ВПК-Агро
|
|
PSTP
|
|
Енергія Н. Ках. – Альянс ЛД
|
|
PSTP
|
|
|
|
тур 30
|
6 травня, середа
|
Гірник Кривий Ріг – Енергія Н. Ках.
|
|
PSTP
|
|
Кристал – Миколаїв-2
|
|
PSTP
|
|
ВПК-Агро – Таврія Сімферополь
|
|
PSTP
|
|
Альянс ЛД – Нікополь
|
|
PSTP
|
|
Черноморец Од 2 – Реал Фарма
|
|
PSTP
|
|
|
тур 31
|
10 травня, неділя
|
Авангард 2 – Черноморец Од 2
|
|
PSTP
|
|
Таврія Сімферополь – Кристал
|
|
PSTP
|
|
Нікополь – Гірник Кривий Ріг
|
|
PSTP
|
|
Реал Фарма – ВПК-Агро
|
|
PSTP
|
|
Миколаїв-2 – Альянс ЛД
|
|
PSTP
|
|
|
|
тур 32
|
16 травня, субота
|
Альянс ЛД – Таврія Сімферополь
|
|
- : -
|
|
ВПК-Агро – Авангард 2
|
|
- : -
|
|
Кристал – Реал Фарма
|
|
- : -
|
|
Гірник Кривий Ріг – Миколаїв-2
|
|
- : -
|
|
Енергія Н. Ках. – Нікополь
|
|
- : -
|
|
|
тур 33
|
23 травня, субота
|
Миколаїв-2 – Енергія Н. Ках.
|
|
- : -
|
|
Реал Фарма – Альянс ЛД
|
|
- : -
|
|
Таврія Сімферополь – Гірник Кривий Ріг
|
|
- : -
|
|
Авангард 2 – Кристал
|
|
- : -
|
|
Черноморец Од 2 – ВПК-Агро
|
|
- : -
|
|
|