тур 1
|
6 серпня, субота
|
Дюделанж – Женнес Канах
|
|
6:1
|
|
7 серпня, неділя
|
Керйєнг – Фола Еш
|
|
0:4
|
|
Штрассен – Хамм Бенфіка
|
|
0:5
|
|
Прогресс Нідеркорн – Расинг Уніон
|
|
2:1
|
|
Вікторія Роспорт – Діфферданж
|
|
1:1
|
|
Мондорф-ле-Бен – Рюмеланж
|
|
0:0
|
|
8 серпня, понеділок
|
Женесс Еш – Петанж
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 2
|
12 серпня, п`ятница
|
Діфферданж – Прогресс Нідеркорн
|
|
2:0
|
|
13 серпня, субота
|
Рюмеланж – Вікторія Роспорт
|
|
3:1
|
|
14 серпня, неділя
|
Дюделанж – Керйєнг
|
|
1:0
|
|
Расинг Уніон – Штрассен
|
|
1:0
|
|
15 серпня, понеділок
|
Хамм Бенфіка – Женесс Еш
|
|
1:3
|
|
Петанж – Женнес Канах
|
|
0:0
|
|
Фола Еш – Мондорф-ле-Бен
|
|
1:0
|
|
|
тур 3
|
19 серпня, п`ятница
|
Прогресс Нідеркорн – Рюмеланж
|
|
4:0
|
|
21 серпня, неділя
|
Мондорф-ле-Бен – Керйєнг
|
|
2:1
|
|
Вікторія Роспорт – Фола Еш
|
|
1:3
|
|
Женнес Канах – Хамм Бенфіка
|
|
4:1
|
|
Петанж – Дюделанж
|
|
1:1
|
|
Штрассен – Діфферданж
|
|
4:4
|
|
Женесс Еш – Расинг Уніон
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 4
|
26 серпня, п`ятница
|
Фола Еш – Прогресс Нідеркорн
|
|
1:1
|
|
27 серпня, субота
|
Рюмеланж – Штрассен
|
|
0:2
|
|
28 серпня, неділя
|
Расинг Уніон – Женнес Канах
|
|
1:0
|
|
Хамм Бенфіка – Петанж
|
|
0:1
|
|
Діфферданж – Женесс Еш
|
|
3:1
|
|
Дюделанж – Мондорф-ле-Бен
|
|
1:0
|
|
Керйєнг – Вікторія Роспорт
|
|
2:3
|
|
|
тур 5
|
11 вересня, неділя
|
Вікторія Роспорт – Мондорф-ле-Бен
|
|
1:3
|
|
Хамм Бенфіка – Дюделанж
|
|
0:3
|
|
Петанж – Расинг Уніон
|
|
1:1
|
|
Штрассен – Фола Еш
|
|
1:3
|
|
Женесс Еш – Рюмеланж
|
|
3:0
|
|
12 вересня, понеділок
|
Прогресс Нідеркорн – Керйєнг
|
|
0:2
|
|
Женнес Канах – Діфферданж
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 6
|
24 вересня, субота
|
Діфферданж – Петанж
|
|
1:0
|
|
25 вересня, неділя
|
Мондорф-ле-Бен – Прогресс Нідеркорн
|
|
2:0
|
|
Расинг Уніон – Хамм Бенфіка
|
|
2:1
|
|
Рюмеланж – Женнес Канах
|
|
1:1
|
|
Фола Еш – Женесс Еш
|
|
2:2
|
|
Дюделанж – Вікторія Роспорт
|
|
3:0
|
|
Керйєнг – Штрассен
|
|
0:2
|
|
|
тур 7
|
29 вересня, четвер
|
Штрассен – Мондорф-ле-Бен
|
|
3:1
|
|
Петанж – Рюмеланж
|
|
1:2
|
|
Прогресс Нідеркорн – Вікторія Роспорт
|
|
3:1
|
|
2 жовтня, неділя
|
Расинг Уніон – Дюделанж
|
|
1:2
|
|
Хамм Бенфіка – Діфферданж
|
|
1:3
|
|
Женнес Канах – Фола Еш
|
|
3:4
|
|
Женесс Еш – Керйєнг
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 8
|
16 жовтня, неділя
|
Мондорф-ле-Бен – Женесс Еш
|
|
1:0
|
|
Вікторія Роспорт – Штрассен
|
|
1:2
|
|
Рюмеланж – Хамм Бенфіка
|
|
0:0
|
|
Фола Еш – Петанж
|
|
3:1
|
|
Діфферданж – Расинг Уніон
|
|
3:2
|
|
Дюделанж – Прогресс Нідеркорн
|
|
4:0
|
|
Керйєнг – Женнес Канах
|
|
3:1
|
|
|
тур 9
|
23 жовтня, неділя
|
Расинг Уніон – Рюмеланж
|
|
1:1
|
|
Хамм Бенфіка – Фола Еш
|
|
1:1
|
|
Женнес Канах – Мондорф-ле-Бен
|
|
1:1
|
|
Штрассен – Прогресс Нідеркорн
|
|
1:3
|
|
Женесс Еш – Вікторія Роспорт
|
|
2:2
|
|
Діфферданж – Дюделанж
|
|
0:0
|
|
23 листопада, середа
|
Петанж – Керйєнг
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 10
|
5 листопада, субота
|
Рюмеланж – Діфферданж
|
|
0:0
|
|
Мондорф-ле-Бен – Петанж
|
|
0:2
|
|
Прогресс Нідеркорн – Женесс Еш
|
|
1:1
|
|
Фола Еш – Расинг Уніон
|
|
4:1
|
|
Дюделанж – Штрассен
|
|
3:0
|
|
6 листопада, неділя
|
Керйєнг – Хамм Бенфіка
|
|
6:0
|
|
Вікторія Роспорт – Женнес Канах
|
|
0:0
|
|
|
тур 11
|
27 листопада, неділя
|
Расинг Уніон – Керйєнг
|
|
3:0
|
|
Хамм Бенфіка – Мондорф-ле-Бен
|
|
2:0
|
|
Женнес Канах – Прогресс Нідеркорн
|
|
0:5
|
|
Рюмеланж – Дюделанж
|
|
0:3
|
|
Петанж – Вікторія Роспорт
|
|
2:0
|
|
Женесс Еш – Штрассен
|
|
1:1
|
|
Діфферданж – Фола Еш
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 12
|
4 грудень, неділя
|
Мондорф-ле-Бен – Расинг Уніон
|
|
2:1
|
|
Вікторія Роспорт – Хамм Бенфіка
|
|
0:1
|
|
Штрассен – Женнес Канах
|
|
0:2
|
|
Фола Еш – Рюмеланж
|
|
7:1
|
|
Дюделанж – Женесс Еш
|
|
5:1
|
|
Керйєнг – Діфферданж
|
|
3:5
|
|
14 грудень, середа
|
Прогресс Нідеркорн – Петанж
|
|
0:2
|
|
|
тур 13
|
10 грудень, субота
|
Фола Еш – Дюделанж
|
|
2:2
|
|
11 грудень, неділя
|
Діфферданж – Мондорф-ле-Бен
|
|
6:0
|
|
Рюмеланж – Керйєнг
|
|
2:1
|
|
Женнес Канах – Женесс Еш
|
|
1:1
|
|
Хамм Бенфіка – Прогресс Нідеркорн
|
|
0:3
|
|
Расинг Уніон – Вікторія Роспорт
|
|
1:2
|
|
Петанж – Штрассен
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 14
|
11 лютого, субота
|
Прогресс Нідеркорн – Діфферданж
|
|
1:2
|
|
12 лютого, неділя
|
Керйєнг – Дюделанж
|
|
1:1
|
|
Женесс Еш – Хамм Бенфіка
|
|
1:1
|
|
Штрассен – Расинг Уніон
|
|
3:0
|
|
Женнес Канах – Петанж
|
|
0:4
|
|
Вікторія Роспорт – Рюмеланж
|
|
4:2
|
|
Мондорф-ле-Бен – Фола Еш
|
|
1:3
|
|
|
тур 15
|
19 лютого, неділя
|
Расинг Уніон – Женесс Еш
|
|
1:2
|
|
Хамм Бенфіка – Женнес Канах
|
|
2:0
|
|
Рюмеланж – Прогресс Нідеркорн
|
|
1:3
|
|
Фола Еш – Вікторія Роспорт
|
|
3:1
|
|
Діфферданж – Штрассен
|
|
4:1
|
|
Дюделанж – Петанж
|
|
3:0
|
|
Керйєнг – Мондорф-ле-Бен
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 16
|
25 лютого, субота
|
Мондорф-ле-Бен – Дюделанж
|
|
1:1
|
|
Вікторія Роспорт – Керйєнг
|
|
1:2
|
|
Женнес Канах – Расинг Уніон
|
|
3:2
|
|
Прогресс Нідеркорн – Фола Еш
|
|
2:2
|
|
Петанж – Хамм Бенфіка
|
|
1:2
|
|
Штрассен – Рюмеланж
|
|
2:0
|
|
Женесс Еш – Діфферданж
|
|
1:0
|
|
|
тур 17
|
5 березня, неділя
|
Мондорф-ле-Бен – Вікторія Роспорт
|
|
2:1
|
|
Расинг Уніон – Петанж
|
|
0:4
|
|
Рюмеланж – Женесс Еш
|
|
3:2
|
|
Фола Еш – Штрассен
|
|
5:0
|
|
Діфферданж – Женнес Канах
|
|
5:1
|
|
Дюделанж – Хамм Бенфіка
|
|
3:0
|
|
Керйєнг – Прогресс Нідеркорн
|
|
2:4
|
|
|
|
тур 18
|
12 березня, неділя
|
Вікторія Роспорт – Дюделанж
|
|
0:4
|
|
Хамм Бенфіка – Расинг Уніон
|
|
2:3
|
|
Женнес Канах – Рюмеланж
|
|
3:1
|
|
Прогресс Нідеркорн – Мондорф-ле-Бен
|
|
1:2
|
|
Петанж – Діфферданж
|
|
0:1
|
|
Штрассен – Керйєнг
|
|
2:0
|
|
Женесс Еш – Фола Еш
|
|
0:3
|
|
|
тур 19
|
18 березня, субота
|
Мондорф-ле-Бен – Штрассен
|
|
0:3
|
|
Вікторія Роспорт – Прогресс Нідеркорн
|
|
2:2
|
|
Рюмеланж – Петанж
|
|
0:0
|
|
Фола Еш – Женнес Канах
|
|
2:2
|
|
Діфферданж – Хамм Бенфіка
|
|
1:0
|
|
Дюделанж – Расинг Уніон
|
|
4:0
|
|
19 березня, неділя
|
Керйєнг – Женесс Еш
|
|
1:4
|
|
|
|
тур 20
|
2 квітня, неділя
|
Расинг Уніон – Діфферданж
|
|
0:2
|
|
Хамм Бенфіка – Рюмеланж
|
|
0:0
|
|
Женнес Канах – Керйєнг
|
|
2:0
|
|
Прогресс Нідеркорн – Дюделанж
|
|
1:2
|
|
Петанж – Фола Еш
|
|
1:1
|
|
Штрассен – Вікторія Роспорт
|
|
0:2
|
|
Женесс Еш – Мондорф-ле-Бен
|
|
1:3
|
|
|
тур 21
|
9 квітня, неділя
|
Мондорф-ле-Бен – Женнес Канах
|
|
3:0
|
|
Вікторія Роспорт – Женесс Еш
|
|
2:1
|
|
Прогресс Нідеркорн – Штрассен
|
|
5:1
|
|
Рюмеланж – Расинг Уніон
|
|
1:1
|
|
Фола Еш – Хамм Бенфіка
|
|
3:2
|
|
Дюделанж – Діфферданж
|
|
0:1
|
|
Керйєнг – Петанж
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 22
|
23 квітня, неділя
|
Расинг Уніон – Фола Еш
|
|
0:2
|
|
Хамм Бенфіка – Керйєнг
|
|
1:2
|
|
Женнес Канах – Вікторія Роспорт
|
|
0:2
|
|
Петанж – Мондорф-ле-Бен
|
|
2:1
|
|
Штрассен – Дюделанж
|
|
0:3
|
|
Женесс Еш – Прогресс Нідеркорн
|
|
0:2
|
|
Діфферданж – Рюмеланж
|
|
2:0
|
|
|
тур 23
|
28 квітня, п`ятница
|
Прогресс Нідеркорн – Женнес Канах
|
|
2:2
|
|
30 квітня, неділя
|
Мондорф-ле-Бен – Хамм Бенфіка
|
|
1:2
|
|
Вікторія Роспорт – Петанж
|
|
3:1
|
|
Фола Еш – Діфферданж
|
|
1:1
|
|
Дюделанж – Рюмеланж
|
|
3:2
|
|
Керйєнг – Расинг Уніон
|
|
0:3
|
|
1 травня, понеділок
|
Штрассен – Женесс Еш
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 24
|
7 травня, неділя
|
Расинг Уніон – Мондорф-ле-Бен
|
|
3:1
|
|
Хамм Бенфіка – Вікторія Роспорт
|
|
2:1
|
|
Женнес Канах – Штрассен
|
|
1:3
|
|
Рюмеланж – Фола Еш
|
|
1:3
|
|
Петанж – Прогресс Нідеркорн
|
|
0:3
|
|
Женесс Еш – Дюделанж
|
|
0:3
|
|
Діфферданж – Керйєнг
|
|
6:2
|
|
|
тур 25
|
14 травня, неділя
|
Мондорф-ле-Бен – Діфферданж
|
|
0:3
|
|
Вікторія Роспорт – Расинг Уніон
|
|
4:3
|
|
Прогресс Нідеркорн – Хамм Бенфіка
|
|
4:1
|
|
Штрассен – Петанж
|
|
3:1
|
|
Женесс Еш – Женнес Канах
|
|
2:2
|
|
Дюделанж – Фола Еш
|
|
5:2
|
|
Керйєнг – Рюмеланж
|
|
4:3
|
|
|
|
тур 26
|
21 травня, неділя
|
Хамм Бенфіка – Штрассен
|
|
1:1
|
|
Женнес Канах – Дюделанж
|
|
0:3
|
|
Рюмеланж – Мондорф-ле-Бен
|
|
5:2
|
|
Петанж – Женесс Еш
|
|
6:2
|
|
Фола Еш – Керйєнг
|
|
4:2
|
|
Діфферданж – Вікторія Роспорт
|
|
6:2
|
|
Расинг Уніон – Прогресс Нідеркорн
|
|
4:5
|
|
|