Kolejka 1
|
24 Lipiec, Piątek
|
Celik Zenica – Sloboda Tuzla
|
|
1:0
|
|
Rudar Prijedor – Mladost Doboj
|
|
3:0
|
|
Radnik Bijeljina – Vitez
|
|
1:0
|
|
25 Lipiec, Sobota
|
Zrinjski – Olimpik Sarajevo
|
|
2:0
|
|
Slavija Sarajevo – Velez Mostar
|
|
1:1
|
|
Travnik – Siroki Brijeg
|
|
1:2
|
|
Borac Banja Luka – Zeljeznicar
|
|
1:0
|
|
27 Lipiec, Poniedziałek
|
Sarajewo – Drina
|
|
6:1
|
|
|
|
Kolejka 2
|
31 Lipiec, Piątek
|
Sloboda Tuzla – Rudar Prijedor
|
|
2:1
|
|
Drina – Zrinjski
|
|
0:1
|
|
Mladost Doboj – Slavija Sarajevo
|
|
1:1
|
|
Velez Mostar – Borac Banja Luka
|
|
1:1
|
|
Olimpik Sarajevo – Celik Zenica
|
|
1:1
|
|
1 Sierpieñ, Sobota
|
Siroki Brijeg – Vitez
|
|
5:1
|
|
Zeljeznicar – Radnik Bijeljina
|
|
1:2
|
|
2 Sierpieñ, Niedziela
|
Travnik – Sarajewo
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 3
|
7 Sierpieñ, Piątek
|
Zrinjski – Travnik
|
|
1:0
|
|
Celik Zenica – Drina
|
|
2:1
|
|
Borac Banja Luka – Mladost Doboj
|
|
1:1
|
|
Radnik Bijeljina – Velez Mostar
|
|
0:0
|
|
8 Sierpieñ, Sobota
|
Vitez – Zeljeznicar
|
|
0:1
|
|
Rudar Prijedor – Olimpik Sarajevo
|
|
0:0
|
|
Slavija Sarajevo – Sloboda Tuzla
|
|
0:1
|
|
Sarajewo – Siroki Brijeg
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 4
|
13 Sierpieñ, Czwartek
|
Sloboda Tuzla – Borac Banja Luka
|
|
1:1
|
|
Sarajewo – Zrinjski
|
|
0:1
|
|
14 Sierpieñ, Piątek
|
Velez Mostar – Vitez
|
|
0:1
|
|
Drina – Rudar Prijedor
|
|
4:1
|
|
Mladost Doboj – Radnik Bijeljina
|
|
0:0
|
|
Travnik – Celik Zenica
|
|
3:2
|
|
16 Sierpieñ, Niedziela
|
Siroki Brijeg – Zeljeznicar
|
|
1:1
|
|
16 Sierpieñ, Niedziela
|
Olimpik Sarajevo – Slavija Sarajevo
|
|
2:3
|
|
|
|
Kolejka 6
|
28 Sierpieñ, Piątek
|
Sloboda Tuzla – Vitez
|
|
2:1
|
|
Drina – Borac Banja Luka
|
|
1:0
|
|
29 Sierpieñ, Sobota
|
Mladost Doboj – Zeljeznicar
|
|
2:1
|
|
Travnik – Slavija Sarajevo
|
|
0:0
|
|
Siroki Brijeg – Velez Mostar
|
|
1:0
|
|
Zrinjski – Celik Zenica
|
|
0:0
|
|
Sarajewo – Rudar Prijedor
|
|
2:0
|
|
30 Sierpieñ, Niedziela
|
Olimpik Sarajevo – Radnik Bijeljina
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 7
|
8 Wrzesieñ, Wtorek
|
Vitez – Olimpik Sarajevo
|
|
1:2
|
|
Radnik Bijeljina – Drina
|
|
1:0
|
|
Rudar Prijedor – Zrinjski
|
|
0:1
|
|
Velez Mostar – Mladost Doboj
|
|
0:0
|
|
Borac Banja Luka – Travnik
|
|
2:1
|
|
Zeljeznicar – Sloboda Tuzla
|
|
0:0
|
|
Celik Zenica – Siroki Brijeg
|
|
2:1
|
|
9 Wrzesieñ, Środa
|
Slavija Sarajevo – Sarajewo
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 8
|
11 Wrzesieñ, Piątek
|
Celik Zenica – Rudar Prijedor
|
|
0:0
|
|
Drina – Vitez
|
|
0:2
|
|
12 Wrzesieñ, Sobota
|
Sloboda Tuzla – Velez Mostar
|
|
2:0
|
|
Travnik – Radnik Bijeljina
|
|
1:3
|
|
Siroki Brijeg – Mladost Doboj
|
|
3:0
|
|
Zrinjski – Slavija Sarajevo
|
|
4:0
|
|
Sarajewo – Borac Banja Luka
|
|
2:0
|
|
13 Wrzesieñ, Niedziela
|
Olimpik Sarajevo – Zeljeznicar
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 9
|
17 Wrzesieñ, Czwartek
|
Radnik Bijeljina – Sarajewo
|
|
0:3
|
|
18 Wrzesieñ, Piątek
|
Velez Mostar – Olimpik Sarajevo
|
|
1:2
|
|
Rudar Prijedor – Siroki Brijeg
|
|
0:1
|
|
Vitez – Travnik
|
|
2:0
|
|
Borac Banja Luka – Zrinjski
|
|
2:1
|
|
19 Wrzesieñ, Sobota
|
Mladost Doboj – Sloboda Tuzla
|
|
1:1
|
|
Zeljeznicar – Drina
|
|
3:2
|
|
Slavija Sarajevo – Celik Zenica
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 10
|
25 Wrzesieñ, Piątek
|
Celik Zenica – Borac Banja Luka
|
|
1:0
|
|
Drina – Velez Mostar
|
|
1:2
|
|
Rudar Prijedor – Slavija Sarajevo
|
|
2:2
|
|
26 Wrzesieñ, Sobota
|
Travnik – Zeljeznicar
|
|
2:0
|
|
Siroki Brijeg – Sloboda Tuzla
|
|
0:0
|
|
Zrinjski – Radnik Bijeljina
|
|
0:0
|
|
Sarajewo – Vitez
|
|
4:0
|
|
27 Wrzesieñ, Niedziela
|
Olimpik Sarajevo – Mladost Doboj
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 11
|
2 Pażdziernik, Piątek
|
Mladost Doboj – Drina
|
|
4:2
|
|
Vitez – Zrinjski
|
|
1:0
|
|
Radnik Bijeljina – Celik Zenica
|
|
2:1
|
|
Sloboda Tuzla – Olimpik Sarajevo
|
|
2:1
|
|
Velez Mostar – Travnik
|
|
0:1
|
|
Borac Banja Luka – Rudar Prijedor
|
|
1:2
|
|
3 Pażdziernik, Sobota
|
Slavija Sarajevo – Siroki Brijeg
|
|
0:0
|
|
Zeljeznicar – Sarajewo
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 12
|
16 Pażdziernik, Piątek
|
Drina – Sloboda Tuzla
|
|
1:2
|
|
Rudar Prijedor – Radnik Bijeljina
|
|
0:1
|
|
Celik Zenica – Vitez
|
|
6:1
|
|
Travnik – Mladost Doboj
|
|
1:2
|
|
Zrinjski – Zeljeznicar
|
|
2:1
|
|
17 Pażdziernik, Sobota
|
Sarajewo – Velez Mostar
|
|
4:1
|
|
Siroki Brijeg – Olimpik Sarajevo
|
|
2:1
|
|
Slavija Sarajevo – Borac Banja Luka
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 13
|
23 Pażdziernik, Piątek
|
Mladost Doboj – Sarajewo
|
|
2:1
|
|
Vitez – Rudar Prijedor
|
|
3:1
|
|
Radnik Bijeljina – Slavija Sarajevo
|
|
2:1
|
|
Sloboda Tuzla – Travnik
|
|
2:0
|
|
Olimpik Sarajevo – Drina
|
|
4:0
|
|
Velez Mostar – Zrinjski
|
|
0:1
|
|
Borac Banja Luka – Siroki Brijeg
|
|
0:2
|
|
24 Pażdziernik, Sobota
|
Zeljeznicar – Celik Zenica
|
|
4:0
|
|
|
|
Kolejka 14
|
30 Pażdziernik, Piątek
|
Borac Banja Luka – Radnik Bijeljina
|
|
0:1
|
|
Celik Zenica – Velez Mostar
|
|
1:0
|
|
Travnik – Olimpik Sarajevo
|
|
2:1
|
|
Siroki Brijeg – Drina
|
|
5:1
|
|
Zrinjski – Mladost Doboj
|
|
4:0
|
|
31 Pażdziernik, Sobota
|
Sarajewo – Sloboda Tuzla
|
|
1:0
|
|
Slavija Sarajevo – Vitez
|
|
0:1
|
|
Rudar Prijedor – Zeljeznicar
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 15
|
6 Listopad, Piątek
|
Mladost Doboj – Celik Zenica
|
|
1:0
|
|
Drina – Travnik
|
|
1:0
|
|
Vitez – Borac Banja Luka
|
|
1:0
|
|
Radnik Bijeljina – Siroki Brijeg
|
|
0:1
|
|
Velez Mostar – Rudar Prijedor
|
|
0:0
|
|
7 Listopad, Sobota
|
Olimpik Sarajevo – Sarajewo
|
|
1:3
|
|
Sloboda Tuzla – Zrinjski
|
|
2:1
|
|
Zeljeznicar – Slavija Sarajevo
|
|
0:0
|
|
|
|
|
Kolejka 17
|
27 Listopad, Piątek
|
Vitez – Siroki Brijeg
|
|
1:1
|
|
Rudar Prijedor – Sloboda Tuzla
|
|
0:1
|
|
Celik Zenica – Olimpik Sarajevo
|
|
1:0
|
|
Zrinjski – Drina
|
|
5:0
|
|
Borac Banja Luka – Velez Mostar
|
|
2:1
|
|
28 Listopad, Sobota
|
Sarajewo – Travnik
|
|
4:0
|
|
Slavija Sarajevo – Mladost Doboj
|
|
1:1
|
|
Radnik Bijeljina – Zeljeznicar
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 18
|
4 Grudzieñ, Piątek
|
Mladost Doboj – Borac Banja Luka
|
|
1:2
|
|
Drina – Celik Zenica
|
|
0:2
|
|
Sloboda Tuzla – Slavija Sarajevo
|
|
4:0
|
|
Velez Mostar – Radnik Bijeljina
|
|
0:2
|
|
Travnik – Zrinjski
|
|
1:4
|
|
Olimpik Sarajevo – Rudar Prijedor
|
|
6:2
|
|
5 Grudzieñ, Sobota
|
Zeljeznicar – Vitez
|
|
3:0
|
|
Siroki Brijeg – Sarajewo
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 19
|
26 Luty, Piątek
|
Vitez – Velez Mostar
|
|
6:0
|
|
Radnik Bijeljina – Mladost Doboj
|
|
3:0
|
|
Rudar Prijedor – Drina
|
|
0:1
|
|
Borac Banja Luka – Sloboda Tuzla
|
|
0:0
|
|
Celik Zenica – Travnik
|
|
1:1
|
|
27 Luty, Sobota
|
Zeljeznicar – Siroki Brijeg
|
|
2:0
|
|
Slavija Sarajevo – Olimpik Sarajevo
|
|
1:0
|
|
Zrinjski – Sarajewo
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 20
|
4 Marzec, Piątek
|
Sarajewo – Celik Zenica
|
|
2:1
|
|
Travnik – Rudar Prijedor
|
|
0:0
|
|
Velez Mostar – Zeljeznicar
|
|
0:1
|
|
Olimpik Sarajevo – Borac Banja Luka
|
|
3:0
|
|
Drina – Slavija Sarajevo
|
|
1:1
|
|
Mladost Doboj – Vitez
|
|
0:0
|
|
5 Marzec, Sobota
|
Sloboda Tuzla – Radnik Bijeljina
|
|
1:0
|
|
Siroki Brijeg – Zrinjski
|
|
3:4
|
|
|
Kolejka 21
|
11 Marzec, Piątek
|
Borac Banja Luka – Drina
|
|
3:0
|
|
Velez Mostar – Siroki Brijeg
|
|
0:3
|
|
Rudar Prijedor – Sarajewo
|
|
1:1
|
|
Vitez – Sloboda Tuzla
|
|
1:3
|
|
Radnik Bijeljina – Olimpik Sarajevo
|
|
0:0
|
|
Celik Zenica – Zrinjski
|
|
2:2
|
|
12 Marzec, Sobota
|
Zeljeznicar – Mladost Doboj
|
|
2:1
|
|
Slavija Sarajevo – Travnik
|
|
0:0
|
|
|
|
|
Kolejka 23
|
1 Kwiecieñ, Piątek
|
Borac Banja Luka – Sarajewo
|
|
0:1
|
|
Velez Mostar – Sloboda Tuzla
|
|
1:2
|
|
Rudar Prijedor – Celik Zenica
|
|
0:0
|
|
Radnik Bijeljina – Travnik
|
|
2:0
|
|
Vitez – Drina
|
|
4:0
|
|
Zeljeznicar – Olimpik Sarajevo
|
|
3:1
|
|
2 Kwiecieñ, Sobota
|
Slavija Sarajevo – Zrinjski
|
|
0:1
|
|
Mladost Doboj – Siroki Brijeg
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 24
|
8 Kwiecieñ, Piątek
|
Siroki Brijeg – Rudar Prijedor
|
|
2:0
|
|
Travnik – Vitez
|
|
3:1
|
|
Celik Zenica – Slavija Sarajevo
|
|
2:0
|
|
Olimpik Sarajevo – Velez Mostar
|
|
1:0
|
|
Sloboda Tuzla – Mladost Doboj
|
|
2:0
|
|
Drina – Zeljeznicar
|
|
0:2
|
|
Zrinjski – Borac Banja Luka
|
|
2:1
|
|
9 Kwiecieñ, Sobota
|
Sarajewo – Radnik Bijeljina
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 25
|
15 Kwiecieñ, Piątek
|
Zeljeznicar – Travnik
|
|
2:1
|
|
Borac Banja Luka – Celik Zenica
|
|
1:1
|
|
Velez Mostar – Drina
|
|
0:1
|
|
Mladost Doboj – Olimpik Sarajevo
|
|
2:0
|
|
Radnik Bijeljina – Zrinjski
|
|
0:1
|
|
16 Kwiecieñ, Sobota
|
Vitez – Sarajewo
|
|
1:3
|
|
Sloboda Tuzla – Siroki Brijeg
|
|
0:3
|
|
Slavija Sarajevo – Rudar Prijedor
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 26
|
22 Kwiecieñ, Piątek
|
Zrinjski – Vitez
|
|
1:0
|
|
Travnik – Velez Mostar
|
|
7:1
|
|
Celik Zenica – Radnik Bijeljina
|
|
2:0
|
|
Olimpik Sarajevo – Sloboda Tuzla
|
|
0:1
|
|
Rudar Prijedor – Borac Banja Luka
|
|
0:1
|
|
Drina – Mladost Doboj
|
|
0:2
|
|
23 Kwiecieñ, Sobota
|
Siroki Brijeg – Slavija Sarajevo
|
|
4:0
|
|
Sarajewo – Zeljeznicar
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 27
|
28 Kwiecieñ, Czwartek
|
Vitez – Celik Zenica
|
|
1:0
|
|
Zeljeznicar – Zrinjski
|
|
0:0
|
|
29 Kwiecieñ, Piątek
|
Mladost Doboj – Travnik
|
|
2:1
|
|
Radnik Bijeljina – Rudar Prijedor
|
|
2:0
|
|
Sloboda Tuzla – Drina
|
|
0:2
|
|
Olimpik Sarajevo – Siroki Brijeg
|
|
2:1
|
|
Velez Mostar – Sarajewo
|
|
0:3
|
|
Borac Banja Luka – Slavija Sarajevo
|
|
2:1
|
|
|
|
|
|
Kolejka 30
|
14 Maj, Sobota
|
Borac Banja Luka – Vitez
|
|
2:2
|
|
Celik Zenica – Mladost Doboj
|
|
1:0
|
|
Travnik – Drina
|
|
4:2
|
|
Slavija Sarajevo – Zeljeznicar
|
|
1:1
|
|
Siroki Brijeg – Radnik Bijeljina
|
|
5:0
|
|
Zrinjski – Sloboda Tuzla
|
|
2:1
|
|
Sarajewo – Olimpik Sarajevo
|
|
1:3
|
|
Rudar Prijedor – Velez Mostar
|
|
4:0
|
|
|