kolo 1
|
5 Avgust, Petak
|
Struga – Pobeda
|
|
3:0
|
|
6 Avgust, Subota
|
Sileks – Rabotnicki
|
|
2:0
|
|
Makedonija GP – Renova
|
|
PSTP
|
|
Akademija Pandev – Bregalnica
|
|
1:2
|
|
16 Avgust, Utorak
|
Skendija – Skopje
|
|
2:0
|
|
6 Septembar, Utorak
|
Tikves – Shkupi
|
|
3:1
|
|
|
|
kolo 2
|
12 Avgust, Petak
|
Shkupi – Makedonija GP
|
|
2:1
|
|
13 Avgust, Subota
|
Rabotnicki – Akademija Pandev
|
|
0:5
|
|
Pobeda – Tikves
|
|
0:1
|
|
Bregalnica – Struga
|
|
0:1
|
|
Skopje – Renova
|
|
PSTP
|
|
Skendija – Sileks
|
|
1:1
|
|
|
kolo 3
|
19 Avgust, Petak
|
Makedonija GP – Pobeda
|
|
4:1
|
|
20 Avgust, Subota
|
Akademija Pandev – Skendija
|
|
0:1
|
|
Struga – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
Tikves – Bregalnica
|
|
1:1
|
|
Sileks – Skopje
|
|
3:1
|
|
Renova – Shkupi
|
|
PSTP
|
|
|
|
kolo 4
|
26 Avgust, Petak
|
Sileks – Akademija Pandev
|
|
1:1
|
|
27 Avgust, Subota
|
Pobeda – Renova
|
|
PSTP
|
|
Bregalnica – Makedonija GP
|
|
1:0
|
|
Skopje – Shkupi
|
|
0:2
|
|
Skendija – Struga
|
|
0:2
|
|
Rabotnicki – Tikves
|
|
2:0
|
|
|
kolo 5
|
30 Avgust, Utorak
|
Akademija Pandev – Skopje
|
|
3:0
|
|
Shkupi – Pobeda
|
|
1:1
|
|
Makedonija GP – Rabotnicki
|
|
1:1
|
|
Struga – Sileks
|
|
2:1
|
|
Tikves – Skendija
|
|
1:3
|
|
Renova – Bregalnica
|
|
PSTP
|
|
|
|
kolo 6
|
3 Septembar, Subota
|
Akademija Pandev – Struga
|
|
0:3
|
|
Bregalnica – Shkupi
|
|
2:0
|
|
Skopje – Pobeda
|
|
1:0
|
|
Sileks – Tikves
|
|
3:2
|
|
Skendija – Makedonija GP
|
|
1:1
|
|
Rabotnicki – Renova
|
|
PSTP
|
|
|
kolo 7
|
9 Septembar, Petak
|
Makedonija GP – Sileks
|
|
0:1
|
|
10 Septembar, Subota
|
Shkupi – Rabotnicki
|
|
5:0
|
|
Struga – Skopje
|
|
3:0
|
|
Pobeda – Bregalnica
|
|
1:0
|
|
Tikves – Akademija Pandev
|
|
2:1
|
|
Renova – Skendija
|
|
PSTP
|
|
|
|
kolo 8
|
16 Septembar, Petak
|
Akademija Pandev – Makedonija GP
|
|
0:1
|
|
Struga – Tikves
|
|
2:0
|
|
Sileks – Renova
|
|
PSTP
|
|
Skendija – Shkupi
|
|
0:0
|
|
Rabotnicki – Pobeda
|
|
1:0
|
|
17 Septembar, Subota
|
Skopje – Bregalnica
|
|
0:0
|
|
|
kolo 9
|
30 Septembar, Petak
|
Bregalnica – Rabotnicki
|
|
1:3
|
|
Makedonija GP – Struga
|
|
1:1
|
|
1 Oktobar, Subota
|
Shkupi – Sileks
|
|
0:0
|
|
Pobeda – Skendija
|
|
1:3
|
|
Tikves – Skopje
|
|
2:0
|
|
Renova – Akademija Pandev
|
|
PSTP
|
|
|
|
kolo 10
|
7 Oktobar, Petak
|
Tikves – Makedonija GP
|
|
4:0
|
|
8 Oktobar, Subota
|
Akademija Pandev – Shkupi
|
|
0:1
|
|
Struga – Renova
|
|
PSTP
|
|
Skopje – Rabotnicki
|
|
0:0
|
|
Sileks – Pobeda
|
|
0:3
|
|
Skendija – Bregalnica
|
|
0:0
|
|
|
kolo 11
|
14 Oktobar, Petak
|
Makedonija GP – Skopje
|
|
2:0
|
|
Pobeda – Akademija Pandev
|
|
1:1
|
|
Bregalnica – Sileks
|
|
2:3
|
|
Renova – Tikves
|
|
PSTP
|
|
Rabotnicki – Skendija
|
|
2:4
|
|
15 Oktobar, Subota
|
Shkupi – Struga
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 12
|
24 Oktobar, Ponedeljak
|
Bregalnica – Akademija Pandev
|
|
1:0
|
|
25 Oktobar, Utorak
|
Shkupi – Tikves
|
|
4:2
|
|
Pobeda – Struga
|
|
2:0
|
|
Skopje – Skendija
|
|
0:1
|
|
Renova – Makedonija GP
|
|
PSTP
|
|
Rabotnicki – Sileks
|
|
0:1
|
|
|
kolo 13
|
29 Oktobar, Subota
|
Akademija Pandev – Rabotnicki
|
|
0:2
|
|
Makedonija GP – Shkupi
|
|
1:1
|
|
Struga – Bregalnica
|
|
2:2
|
|
Tikves – Pobeda
|
|
1:0
|
|
Sileks – Skendija
|
|
1:1
|
|
Renova – Skopje
|
|
PSTP
|
|
|
|
kolo 14
|
4 Novembar, Petak
|
Skopje – Sileks
|
|
0:0
|
|
5 Novembar, Subota
|
Shkupi – Renova
|
|
PSTP
|
|
Pobeda – Makedonija GP
|
|
1:3
|
|
Bregalnica – Tikves
|
|
2:1
|
|
Skendija – Akademija Pandev
|
|
1:1
|
|
Rabotnicki – Struga
|
|
1:1
|
|
|
kolo 15
|
11 Novembar, Petak
|
Akademija Pandev – Sileks
|
|
3:0
|
|
Shkupi – Skopje
|
|
3:1
|
|
Struga – Skendija
|
|
1:0
|
|
Tikves – Rabotnicki
|
|
3:0
|
|
Renova – Pobeda
|
|
PSTP
|
|
12 Novembar, Subota
|
Makedonija GP – Bregalnica
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 16
|
25 Novembar, Petak
|
Sileks – Struga
|
|
1:2
|
|
26 Novembar, Subota
|
Pobeda – Shkupi
|
|
0:6
|
|
Bregalnica – Renova
|
|
PSTP
|
|
Skopje – Akademija Pandev
|
|
2:1
|
|
Skendija – Tikves
|
|
0:0
|
|
Rabotnicki – Makedonija GP
|
|
2:0
|
|
|
kolo 17
|
3 Decembar, Subota
|
Shkupi – Bregalnica
|
|
3:1
|
|
Makedonija GP – Skendija
|
|
1:3
|
|
Struga – Akademija Pandev
|
|
1:0
|
|
Pobeda – Skopje
|
|
0:0
|
|
Tikves – Sileks
|
|
0:2
|
|
Renova – Rabotnicki
|
|
PSTP
|
|
|
|
kolo 18
|
10 Decembar, Subota
|
Akademija Pandev – Tikves
|
|
0:2
|
|
Bregalnica – Pobeda
|
|
2:2
|
|
Skopje – Struga
|
|
1:1
|
|
Sileks – Makedonija GP
|
|
1:3
|
|
Skendija – Renova
|
|
PSTP
|
|
Rabotnicki – Shkupi
|
|
2:4
|
|
|
kolo 19
|
18 Februar, Subota
|
Shkupi – Skendija
|
|
2:0
|
|
Makedonija GP – Akademija Pandev
|
|
0:1
|
|
Pobeda – Rabotnicki
|
|
0:2
|
|
Tikves – Struga
|
|
1:1
|
|
Bregalnica – Skopje
|
|
0:0
|
|
Renova – Sileks
|
|
PSTP
|
|
|
|
kolo 20
|
24 Februar, Petak
|
Struga – Makedonija GP
|
|
0:0
|
|
25 Februar, Subota
|
Akademija Pandev – Renova
|
|
PSTP
|
|
Skopje – Tikves
|
|
0:0
|
|
Sileks – Shkupi
|
|
2:1
|
|
Skendija – Pobeda
|
|
1:0
|
|
Rabotnicki – Bregalnica
|
|
0:1
|
|
|
kolo 21
|
3 Mart, Petak
|
Rabotnicki – Skopje
|
|
4:0
|
|
Shkupi – Akademija Pandev
|
|
3:3
|
|
4 Mart, Subota
|
Makedonija GP – Tikves
|
|
3:0
|
|
Pobeda – Sileks
|
|
1:4
|
|
Bregalnica – Skendija
|
|
0:0
|
|
Renova – Struga
|
|
PSTP
|
|
|
|
kolo 22
|
7 Mart, Utorak
|
Akademija Pandev – Pobeda
|
|
3:0
|
|
Struga – Shkupi
|
|
2:1
|
|
Tikves – Renova
|
|
PSTP
|
|
Skopje – Makedonija GP
|
|
1:1
|
|
Sileks – Bregalnica
|
|
1:2
|
|
Skendija – Rabotnicki
|
|
3:1
|
|
|
kolo 23
|
10 Mart, Petak
|
Sileks – Skopje
|
|
3:1
|
|
11 Mart, Subota
|
Shkupi – Rabotnicki
|
|
3:1
|
|
Struga – Makedonija GP
|
|
0:0
|
|
Bregalnica – Pobeda
|
|
4:0
|
|
Skendija – Akademija Pandev
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 24
|
17 Mart, Petak
|
Akademija Pandev – Shkupi
|
|
1:1
|
|
Pobeda – Sileks
|
|
1:5
|
|
Tikves – Makedonija GP
|
|
0:1
|
|
Rabotnicki – Struga
|
|
0:1
|
|
18 Mart, Subota
|
Skopje – Skendija
|
|
0:2
|
|
|
kolo 25
|
31 Mart, Petak
|
Makedonija GP – Rabotnicki
|
|
2:1
|
|
1 April, Subota
|
Shkupi – Skopje
|
|
0:1
|
|
Struga – Akademija Pandev
|
|
3:1
|
|
Bregalnica – Tikves
|
|
0:0
|
|
Skendija – Pobeda
|
|
2:0
|
|
|
|
kolo 26
|
8 April, Subota
|
Akademija Pandev – Rabotnicki
|
|
0:0
|
|
Pobeda – Shkupi
|
|
0:6
|
|
Tikves – Sileks
|
|
0:0
|
|
Bregalnica – Makedonija GP
|
|
2:1
|
|
Skopje – Struga
|
|
1:1
|
|
|
kolo 27
|
14 April, Petak
|
Rabotnicki – Skopje
|
|
1:0
|
|
Skendija – Tikves
|
|
4:1
|
|
Sileks – Bregalnica
|
|
0:0
|
|
Struga – Pobeda
|
|
6:2
|
|
Makedonija GP – Akademija Pandev
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 28
|
21 April, Petak
|
Bregalnica – Skendija
|
|
0:1
|
|
22 April, Subota
|
Sileks – Makedonija GP
|
|
1:0
|
|
Skopje – Akademija Pandev
|
|
1:1
|
|
Tikves – Shkupi
|
|
0:0
|
|
Pobeda – Rabotnicki
|
|
0:1
|
|
|
kolo 29
|
25 April, Utorak
|
Akademija Pandev – Pobeda
|
|
2:0
|
|
Shkupi – Bregalnica
|
|
3:0
|
|
Makedonija GP – Skopje
|
|
2:1
|
|
Struga – Tikves
|
|
2:0
|
|
Skendija – Sileks
|
|
0:0
|
|
|
|
kolo 30
|
28 April, Petak
|
Skendija – Makedonija GP
|
|
3:1
|
|
29 April, Subota
|
Sileks – Shkupi
|
|
0:2
|
|
Bregalnica – Struga
|
|
0:3
|
|
Tikves – Rabotnicki
|
|
1:3
|
|
Pobeda – Skopje
|
|
0:4
|
|
|
kolo 31
|
6 Maj, Subota
|
Akademija Pandev – Tikves
|
|
1:4
|
|
Shkupi – Skendija
|
|
2:1
|
|
Makedonija GP – Pobeda
|
|
7:0
|
|
Struga – Sileks
|
|
3:0
|
|
Rabotnicki – Bregalnica
|
|
5:4
|
|
|
|
kolo 32
|
9 Maj, Utorak
|
Shkupi – Makedonija GP
|
|
3:0
|
|
Tikves – Skopje
|
|
4:0
|
|
Bregalnica – Akademija Pandev
|
|
1:1
|
|
Sileks – Rabotnicki
|
|
2:0
|
|
Skendija – Struga
|
|
1:2
|
|
|
kolo 33
|
13 Maj, Subota
|
Rabotnicki – Skendija
|
|
1:2
|
|
Skopje – Bregalnica
|
|
1:2
|
|
Pobeda – Tikves
|
|
1:4
|
|
Struga – Shkupi
|
|
2:1
|
|
Akademija Pandev – Sileks
|
|
2:2
|
|
|