тур 1
|
4 березня, п`ятница
|
Брей Вондерерс – Богеміан
|
|
1:3
|
|
Деррі Сіті – Сліго Роверс
|
|
0:1
|
|
Гелвей Юнайтед – Ст. Патрікс
|
|
0:3
|
|
Дроеда Юн. – ЮК Дублін
|
|
0:1
|
|
Шамрок Роверс – Дандолк
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 2
|
11 березня, п`ятница
|
ЮК Дублін – Деррі Сіті
|
|
0:2
|
|
Ст. Патрікс – Брей Вондерерс
|
|
2:3
|
|
Дандолк – Гелвей Юнайтед
|
|
3:2
|
|
Богеміан – Дроеда Юн.
|
|
1:0
|
|
12 березня, субота
|
Сліго Роверс – Шамрок Роверс
|
|
0:1
|
|
|
тур 3
|
18 березня, п`ятница
|
Шамрок Роверс – Ст. Патрікс
|
|
2:0
|
|
Дроеда Юн. – Деррі Сіті
|
|
2:2
|
|
Гелвей Юнайтед – ЮК Дублін
|
|
0:0
|
|
Дандолк – Богеміан
|
|
0:0
|
|
Брей Вондерерс – Сліго Роверс
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 4
|
25 березня, п`ятница
|
Богеміан – Гелвей Юнайтед
|
|
0:1
|
|
Деррі Сіті – Шамрок Роверс
|
|
0:0
|
|
Ст. Патрікс – Дандолк
|
|
3:2
|
|
ЮК Дублін – Брей Вондерерс
|
|
0:1
|
|
Сліго Роверс – Дроеда Юн.
|
|
2:0
|
|
|
тур 5
|
1 квітня, п`ятница
|
Дроеда Юн. – Шамрок Роверс
|
|
0:4
|
|
Гелвей Юнайтед – Сліго Роверс
|
|
0:1
|
|
Дандолк – ЮК Дублін
|
|
3:1
|
|
Брей Вондерерс – Деррі Сіті
|
|
1:2
|
|
Ст. Патрікс – Богеміан
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 6
|
8 квітня, п`ятница
|
Дроеда Юн. – Гелвей Юнайтед
|
|
1:1
|
|
ЮК Дублін – Богеміан
|
|
0:2
|
|
Шамрок Роверс – Брей Вондерерс
|
|
0:1
|
|
Деррі Сіті – Дандолк
|
|
2:0
|
|
9 квітня, субота
|
Сліго Роверс – Ст. Патрікс
|
|
2:0
|
|
|
тур 7
|
15 квітня, п`ятница
|
Ст. Патрікс – ЮК Дублін
|
|
1:1
|
|
Гелвей Юнайтед – Деррі Сіті
|
|
1:4
|
|
Дандолк – Сліго Роверс
|
|
1:1
|
|
Брей Вондерерс – Дроеда Юн.
|
|
2:1
|
|
Богеміан – Шамрок Роверс
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 8
|
22 квітня, п`ятница
|
Шамрок Роверс – ЮК Дублін
|
|
3:1
|
|
Брей Вондерерс – Гелвей Юнайтед
|
|
2:0
|
|
Деррі Сіті – Ст. Патрікс
|
|
1:1
|
|
Дроеда Юн. – Дандолк
|
|
1:2
|
|
Сліго Роверс – Богеміан
|
|
1:2
|
|
|
тур 9
|
29 квітня, п`ятница
|
Богеміан – Деррі Сіті
|
|
0:2
|
|
Дандолк – Брей Вондерерс
|
|
0:0
|
|
Ст. Патрікс – Дроеда Юн.
|
|
3:0
|
|
ЮК Дублін – Сліго Роверс
|
|
2:1
|
|
Гелвей Юнайтед – Шамрок Роверс
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 10
|
2 травня, понеділок
|
ЮК Дублін – Дроеда Юн.
|
|
2:1
|
|
Богеміан – Брей Вондерерс
|
|
1:1
|
|
Ст. Патрікс – Гелвей Юнайтед
|
|
5:2
|
|
Сліго Роверс – Деррі Сіті
|
|
3:0
|
|
Дандолк – Шамрок Роверс
|
|
1:1
|
|
|
тур 11
|
6 травня, п`ятница
|
Шамрок Роверс – Сліго Роверс
|
|
1:0
|
|
Деррі Сіті – ЮК Дублін
|
|
7:0
|
|
Брей Вондерерс – Ст. Патрікс
|
|
0:1
|
|
Гелвей Юнайтед – Дандолк
|
|
0:3
|
|
Дроеда Юн. – Богеміан
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 12
|
9 травня, понеділок
|
Богеміан – Дандолк
|
|
0:1
|
|
ЮК Дублін – Гелвей Юнайтед
|
|
3:0
|
|
Ст. Патрікс – Шамрок Роверс
|
|
0:0
|
|
10 травня, вівторок
|
Деррі Сіті – Дроеда Юн.
|
|
2:0
|
|
Сліго Роверс – Брей Вондерерс
|
|
3:1
|
|
|
тур 13
|
13 травня, п`ятница
|
Гелвей Юнайтед – Богеміан
|
|
0:2
|
|
Брей Вондерерс – ЮК Дублін
|
|
2:1
|
|
Дроеда Юн. – Сліго Роверс
|
|
0:3
|
|
13 червня, понеділок
|
Шамрок Роверс – Деррі Сіті
|
|
1:1
|
|
Дандолк – Ст. Патрікс
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 14
|
20 травня, п`ятница
|
Деррі Сіті – Брей Вондерерс
|
|
1:1
|
|
ЮК Дублін – Дандолк
|
|
0:2
|
|
Богеміан – Ст. Патрікс
|
|
0:1
|
|
Шамрок Роверс – Дроеда Юн.
|
|
3:0
|
|
21 травня, субота
|
Сліго Роверс – Гелвей Юнайтед
|
|
3:0
|
|
|
тур 15
|
26 травня, четвер
|
Гелвей Юнайтед – Дроеда Юн.
|
|
1:2
|
|
Богеміан – ЮК Дублін
|
|
1:0
|
|
Брей Вондерерс – Шамрок Роверс
|
|
1:0
|
|
Ст. Патрікс – Сліго Роверс
|
|
2:1
|
|
Дандолк – Деррі Сіті
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 16
|
30 травня, понеділок
|
ЮК Дублін – Ст. Патрікс
|
|
1:3
|
|
Деррі Сіті – Гелвей Юнайтед
|
|
6:0
|
|
Сліго Роверс – Дандолк
|
|
1:0
|
|
Дроеда Юн. – Брей Вондерерс
|
|
0:1
|
|
Шамрок Роверс – Богеміан
|
|
1:0
|
|
|
тур 17
|
10 червня, п`ятница
|
Богеміан – Сліго Роверс
|
|
0:0
|
|
ЮК Дублін – Шамрок Роверс
|
|
1:6
|
|
Дандолк – Дроеда Юн.
|
|
1:2
|
|
Ст. Патрікс – Деррі Сіті
|
|
1:1
|
|
Гелвей Юнайтед – Брей Вондерерс
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 18
|
17 червня, п`ятница
|
Деррі Сіті – Богеміан
|
|
3:0
|
|
Дроеда Юн. – Ст. Патрікс
|
|
1:4
|
|
Шамрок Роверс – Гелвей Юнайтед
|
|
4:0
|
|
18 червня, субота
|
Сліго Роверс – ЮК Дублін
|
|
4:0
|
|
28 червня, вівторок
|
Брей Вондерерс – Дандолк
|
|
1:5
|
|
|
тур 19
|
20 червня, понеділок
|
Брей Вондерерс – Богеміан
|
|
1:2
|
|
21 червня, вівторок
|
Деррі Сіті – Сліго Роверс
|
|
0:0
|
|
Гелвей Юнайтед – Ст. Патрікс
|
|
0:2
|
|
Дроеда Юн. – ЮК Дублін
|
|
3:1
|
|
Шамрок Роверс – Дандолк
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 20
|
24 червня, п`ятница
|
ЮК Дублін – Деррі Сіті
|
|
2:2
|
|
Ст. Патрікс – Брей Вондерерс
|
|
1:0
|
|
Дандолк – Гелвей Юнайтед
|
|
6:1
|
|
Богеміан – Дроеда Юн.
|
|
2:0
|
|
Сліго Роверс – Шамрок Роверс
|
|
2:0
|
|
|
тур 21
|
1 липня, п`ятница
|
Дроеда Юн. – Деррі Сіті
|
|
0:3
|
|
Гелвей Юнайтед – ЮК Дублін
|
|
3:4
|
|
Дандолк – Богеміан
|
|
1:3
|
|
Брей Вондерерс – Сліго Роверс
|
|
0:3
|
|
3 липня, неділя
|
Шамрок Роверс – Ст. Патрікс
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 22
|
8 липня, п`ятница
|
ЮК Дублін – Брей Вондерерс
|
|
1:2
|
|
Богеміан – Гелвей Юнайтед
|
|
2:0
|
|
Деррі Сіті – Шамрок Роверс
|
|
1:0
|
|
9 липня, субота
|
Сліго Роверс – Дроеда Юн.
|
|
2:0
|
|
10 липня, неділя
|
Ст. Патрікс – Дандолк
|
|
2:2
|
|
|
тур 23
|
15 липня, п`ятница
|
Дроеда Юн. – Шамрок Роверс
|
|
0:1
|
|
Гелвей Юнайтед – Сліго Роверс
|
|
0:8
|
|
Дандолк – ЮК Дублін
|
|
2:0
|
|
Брей Вондерерс – Деррі Сіті
|
|
1:2
|
|
22 липня, п`ятница
|
Ст. Патрікс – Богеміан
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 24
|
22 липня, п`ятница
|
Деррі Сіті – Дандолк
|
|
0:0
|
|
Дроеда Юн. – Гелвей Юнайтед
|
|
1:0
|
|
23 липня, субота
|
Сліго Роверс – Ст. Патрікс
|
|
0:0
|
|
25 липня, понеділок
|
Шамрок Роверс – Брей Вондерерс
|
|
5:2
|
|
26 липня, вівторок
|
ЮК Дублін – Богеміан
|
|
2:0
|
|
|
тур 25
|
5 серпня, п`ятница
|
Гелвей Юнайтед – Деррі Сіті
|
|
0:3
|
|
Брей Вондерерс – Дроеда Юн.
|
|
1:2
|
|
Богеміан – Шамрок Роверс
|
|
0:1
|
|
7 серпня, неділя
|
Дандолк – Сліго Роверс
|
|
1:1
|
|
Ст. Патрікс – ЮК Дублін
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 26
|
12 серпня, п`ятница
|
Шамрок Роверс – ЮК Дублін
|
|
6:0
|
|
Дроеда Юн. – Дандолк
|
|
2:2
|
|
Деррі Сіті – Ст. Патрікс
|
|
2:0
|
|
Брей Вондерерс – Гелвей Юнайтед
|
|
4:0
|
|
13 серпня, субота
|
Сліго Роверс – Богеміан
|
|
1:2
|
|
|
тур 27
|
19 серпня, п`ятница
|
Богеміан – Деррі Сіті
|
|
0:1
|
|
Дандолк – Брей Вондерерс
|
|
2:2
|
|
Ст. Патрікс – Дроеда Юн.
|
|
4:0
|
|
20 серпня, субота
|
ЮК Дублін – Сліго Роверс
|
|
0:1
|
|
21 серпня, неділя
|
Гелвей Юнайтед – Шамрок Роверс
|
|
2:3
|
|
|
|
тур 28
|
3 вересня, субота
|
ЮК Дублін – Дроеда Юн.
|
|
5:4
|
|
Ст. Патрікс – Гелвей Юнайтед
|
|
6:1
|
|
Сліго Роверс – Деррі Сіті
|
|
1:1
|
|
Богеміан – Брей Вондерерс
|
|
2:1
|
|
Дандолк – Шамрок Роверс
|
|
1:2
|
|
|
тур 29
|
9 вересня, п`ятница
|
Шамрок Роверс – Сліго Роверс
|
|
1:2
|
|
Деррі Сіті – ЮК Дублін
|
|
2:1
|
|
Брей Вондерерс – Ст. Патрікс
|
|
0:3
|
|
Гелвей Юнайтед – Дандолк
|
|
2:2
|
|
Дроеда Юн. – Богеміан
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 30
|
12 вересня, понеділок
|
Сліго Роверс – Брей Вондерерс
|
|
3:0
|
|
Богеміан – Дандолк
|
|
3:1
|
|
ЮК Дублін – Гелвей Юнайтед
|
|
2:1
|
|
Ст. Патрікс – Шамрок Роверс
|
|
1:1
|
|
Деррі Сіті – Дроеда Юн.
|
|
2:2
|
|
|
тур 31
|
21 вересня, середа
|
Брей Вондерерс – ЮК Дублін
|
|
4:0
|
|
23 вересня, п`ятница
|
Гелвей Юнайтед – Богеміан
|
|
0:3
|
|
Дандолк – Ст. Патрікс
|
|
0:2
|
|
Дроеда Юн. – Сліго Роверс
|
|
0:3
|
|
13 жовтня, четвер
|
Шамрок Роверс – Деррі Сіті
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 32
|
30 вересня, п`ятница
|
Деррі Сіті – Брей Вондерерс
|
|
1:1
|
|
ЮК Дублін – Дандолк
|
|
3:0
|
|
Богеміан – Ст. Патрікс
|
|
0:0
|
|
1 жовтня, субота
|
Сліго Роверс – Гелвей Юнайтед
|
|
7:1
|
|
2 жовтня, неділя
|
Шамрок Роверс – Дроеда Юн.
|
|
4:0
|
|
|
тур 33
|
8 жовтня, субота
|
Гелвей Юнайтед – Дроеда Юн.
|
|
1:2
|
|
Богеміан – ЮК Дублін
|
|
2:0
|
|
Ст. Патрікс – Сліго Роверс
|
|
1:0
|
|
Дандолк – Деррі Сіті
|
|
0:2
|
|
9 жовтня, неділя
|
Брей Вондерерс – Шамрок Роверс
|
|
1:2
|
|
|
|
|
тур 35
|
21 жовтня, п`ятница
|
Гелвей Юнайтед – Брей Вондерерс
|
|
0:6
|
|
Ст. Патрікс – Деррі Сіті
|
|
1:1
|
|
Дандолк – Дроеда Юн.
|
|
1:0
|
|
Богеміан – Сліго Роверс
|
|
0:3
|
|
24 жовтня, понеділок
|
ЮК Дублін – Шамрок Роверс
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 36
|
28 жовтня, п`ятница
|
Деррі Сіті – Богеміан
|
|
0:0
|
|
Брей Вондерерс – Дандолк
|
|
1:0
|
|
Шамрок Роверс – Гелвей Юнайтед
|
|
4:0
|
|
Дроеда Юн. – Ст. Патрікс
|
|
4:3
|
|
Сліго Роверс – ЮК Дублін
|
|
4:2
|
|
|