тур 1
|
18 лютого, п`ятница
|
Шелбурн – Ст. Патрікс
|
|
0:3
|
|
Дандолк – Деррі Сіті
|
|
2:2
|
|
Шамрок Роверс – ЮКД
|
|
3:0
|
|
4 квітня, понеділок
|
Финн Хэрпс – Дроэда Юн
|
|
2:2
|
|
5 квітня, вівторок
|
Сліго Роверс – Богеміан
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 2
|
25 лютого, п`ятница
|
Дроэда Юн – Шелбурн
|
|
0:2
|
|
ЮКД – Финн Хэрпс
|
|
0:0
|
|
Деррі Сіті – Шамрок Роверс
|
|
2:1
|
|
Богеміан – Дандолк
|
|
2:2
|
|
Ст. Патрікс – Сліго Роверс
|
|
1:2
|
|
|
тур 3
|
28 лютого, понеділок
|
ЮКД – Шелбурн
|
|
0:0
|
|
Шамрок Роверс – Дроэда Юн
|
|
3:1
|
|
Дандолк – Финн Хэрпс
|
|
3:0
|
|
Деррі Сіті – Сліго Роверс
|
|
0:0
|
|
Богеміан – Ст. Патрікс
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 4
|
4 березня, п`ятница
|
Дроэда Юн – ЮКД
|
|
4:2
|
|
Шелбурн – Деррі Сіті
|
|
0:1
|
|
Ст. Патрікс – Шамрок Роверс
|
|
1:0
|
|
Финн Хэрпс – Богеміан
|
|
1:1
|
|
5 березня, субота
|
Сліго Роверс – Дандолк
|
|
0:0
|
|
|
тур 5
|
11 березня, п`ятница
|
Дроэда Юн – Сліго Роверс
|
|
0:3
|
|
Шамрок Роверс – Богеміан
|
|
1:0
|
|
Шелбурн – Дандолк
|
|
1:1
|
|
Финн Хэрпс – Ст. Патрікс
|
|
0:2
|
|
4 квітня, понеділок
|
ЮКД – Деррі Сіті
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 6
|
14 березня, понеділок
|
Дандолк – Шамрок Роверс
|
|
0:0
|
|
Деррі Сіті – Дроэда Юн
|
|
2:0
|
|
Сліго Роверс – Финн Хэрпс
|
|
3:1
|
|
Ст. Патрікс – ЮКД
|
|
2:0
|
|
Богеміан – Шелбурн
|
|
1:1
|
|
|
тур 7
|
18 березня, п`ятница
|
ЮКД – Богеміан
|
|
1:1
|
|
Шамрок Роверс – Сліго Роверс
|
|
2:2
|
|
Шелбурн – Финн Хэрпс
|
|
0:3
|
|
Деррі Сіті – Ст. Патрікс
|
|
2:1
|
|
Дроэда Юн – Дандолк
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 8
|
1 квітня, п`ятница
|
Богеміан – Деррі Сіті
|
|
1:2
|
|
Дандолк – ЮКД
|
|
2:0
|
|
Финн Хэрпс – Шамрок Роверс
|
|
0:3
|
|
Сліго Роверс – Шелбурн
|
|
0:1
|
|
Ст. Патрікс – Дроэда Юн
|
|
1:1
|
|
|
тур 9
|
8 квітня, п`ятница
|
Ст. Патрікс – Дандолк
|
|
0:0
|
|
Шелбурн – Шамрок Роверс
|
|
1:2
|
|
Дроэда Юн – Богеміан
|
|
1:1
|
|
9 квітня, субота
|
Финн Хэрпс – Деррі Сіті
|
|
1:2
|
|
Сліго Роверс – ЮКД
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 10
|
15 квітня, п`ятница
|
Богеміан – Финн Хэрпс
|
|
2:2
|
|
Деррі Сіті – Шелбурн
|
|
1:2
|
|
Дандолк – Сліго Роверс
|
|
2:1
|
|
Шамрок Роверс – Ст. Патрікс
|
|
1:0
|
|
ЮКД – Дроэда Юн
|
|
0:2
|
|
|
тур 11
|
18 квітня, понеділок
|
Дроэда Юн – Деррі Сіті
|
|
1:1
|
|
ЮКД – Ст. Патрікс
|
|
1:2
|
|
Шамрок Роверс – Дандолк
|
|
1:0
|
|
Шелбурн – Богеміан
|
|
1:4
|
|
Финн Хэрпс – Сліго Роверс
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 12
|
22 квітня, п`ятница
|
Дандолк – Шелбурн
|
|
2:1
|
|
Деррі Сіті – ЮКД
|
|
7:1
|
|
Богеміан – Шамрок Роверс
|
|
1:3
|
|
Ст. Патрікс – Финн Хэрпс
|
|
2:0
|
|
23 квітня, субота
|
Сліго Роверс – Дроэда Юн
|
|
3:2
|
|
|
тур 13
|
29 квітня, п`ятница
|
Дандолк – Дроэда Юн
|
|
4:1
|
|
Финн Хэрпс – Шелбурн
|
|
1:0
|
|
Сліго Роверс – Шамрок Роверс
|
|
1:1
|
|
Богеміан – ЮКД
|
|
3:0
|
|
Ст. Патрікс – Деррі Сіті
|
|
0:4
|
|
|
|
тур 14
|
6 травня, п`ятница
|
Дроэда Юн – Ст. Патрікс
|
|
0:4
|
|
ЮКД – Дандолк
|
|
2:2
|
|
Шамрок Роверс – Финн Хэрпс
|
|
3:1
|
|
Шелбурн – Сліго Роверс
|
|
2:1
|
|
Деррі Сіті – Богеміан
|
|
1:1
|
|
|
тур 15
|
13 травня, п`ятница
|
Шамрок Роверс – Деррі Сіті
|
|
1:0
|
|
Дандолк – Богеміан
|
|
3:1
|
|
Шелбурн – Дроэда Юн
|
|
1:0
|
|
Финн Хэрпс – ЮКД
|
|
0:1
|
|
14 травня, субота
|
Сліго Роверс – Ст. Патрікс
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 16
|
19 травня, четвер
|
ЮКД – Шамрок Роверс
|
|
0:3
|
|
20 травня, п`ятница
|
Деррі Сіті – Дандолк
|
|
1:2
|
|
Дроэда Юн – Финн Хэрпс
|
|
3:1
|
|
Богеміан – Сліго Роверс
|
|
2:1
|
|
Ст. Патрікс – Шелбурн
|
|
1:2
|
|
|
тур 17
|
23 травня, понеділок
|
Ст. Патрікс – Богеміан
|
|
3:0
|
|
Сліго Роверс – Деррі Сіті
|
|
2:1
|
|
Финн Хэрпс – Дандолк
|
|
0:1
|
|
Шелбурн – ЮКД
|
|
2:0
|
|
Дроэда Юн – Шамрок Роверс
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 18
|
27 травня, п`ятница
|
Шамрок Роверс – Шелбурн
|
|
2:0
|
|
ЮКД – Сліго Роверс
|
|
1:1
|
|
Дандолк – Ст. Патрікс
|
|
1:0
|
|
Деррі Сіті – Финн Хэрпс
|
|
2:2
|
|
Богеміан – Дроэда Юн
|
|
1:1
|
|
|
тур 19
|
27 червня, понеділок
|
Ст. Патрікс – Шамрок Роверс
|
|
1:2
|
|
1 серпня, понеділок
|
Дроэда Юн – ЮКД
|
|
1:1
|
|
29 серпня, понеділок
|
Шелбурн – Деррі Сіті
|
|
0:1
|
|
Сліго Роверс – Дандолк
|
|
2:0
|
|
24 вересня, субота
|
Финн Хэрпс – Богеміан
|
|
-:-
|
|
|
|
тур 20
|
17 червня, п`ятница
|
Ст. Патрікс – ЮКД
|
|
2:1
|
|
Богеміан – Шелбурн
|
|
1:0
|
|
Деррі Сіті – Дроэда Юн
|
|
1:1
|
|
Дандолк – Шамрок Роверс
|
|
1:0
|
|
18 червня, субота
|
Сліго Роверс – Финн Хэрпс
|
|
3:0
|
|
|
тур 21
|
24 червня, п`ятница
|
Дроэда Юн – Сліго Роверс
|
|
0:0
|
|
ЮКД – Деррі Сіті
|
|
0:1
|
|
Шелбурн – Дандолк
|
|
0:0
|
|
Финн Хэрпс – Ст. Патрікс
|
|
2:2
|
|
Шамрок Роверс – Богеміан
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 22
|
1 липня, п`ятница
|
Ст. Патрікс – Дроэда Юн
|
|
3:0
|
|
Богеміан – Деррі Сіті
|
|
2:3
|
|
Финн Хэрпс – Шамрок Роверс
|
|
0:1
|
|
Дандолк – ЮКД
|
|
3:0
|
|
2 липня, субота
|
Сліго Роверс – Шелбурн
|
|
3:1
|
|
|
тур 23
|
9 травня, понеділок
|
Деррі Сіті – Ст. Патрікс
|
|
0:0
|
|
Шамрок Роверс – Сліго Роверс
|
|
3:1
|
|
7 липня, четвер
|
ЮКД – Богеміан
|
|
1:3
|
|
8 липня, п`ятница
|
Шелбурн – Финн Хэрпс
|
|
3:1
|
|
Дроэда Юн – Дандолк
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 24
|
15 липня, п`ятница
|
Дроэда Юн – Богеміан
|
|
0:1
|
|
Ст. Патрікс – Дандолк
|
|
1:1
|
|
17 липня, неділя
|
Финн Хэрпс – Деррі Сіті
|
|
1:2
|
|
Сліго Роверс – ЮКД
|
|
0:2
|
|
22 вересня, четвер
|
Шелбурн – Шамрок Роверс
|
|
0:0
|
|
|
тур 25
|
22 липня, п`ятница
|
ЮКД – Шелбурн
|
|
0:2
|
|
Дандолк – Финн Хэрпс
|
|
3:0
|
|
23 липня, субота
|
Шамрок Роверс – Дроэда Юн
|
|
1:1
|
|
29 серпня, понеділок
|
Богеміан – Ст. Патрікс
|
|
1:3
|
|
13 вересня, вівторок
|
Деррі Сіті – Сліго Роверс
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 26
|
5 серпня, п`ятница
|
Дандолк – Деррі Сіті
|
|
1:1
|
|
Финн Хэрпс – Дроэда Юн
|
|
3:0
|
|
7 серпня, неділя
|
Сліго Роверс – Богеміан
|
|
2:1
|
|
26 вересня, понеділок
|
Шамрок Роверс – ЮКД
|
|
1:0
|
|
3 жовтня, понеділок
|
Шелбурн – Ст. Патрікс
|
|
4:4
|
|
|
тур 27
|
12 серпня, п`ятница
|
Дроэда Юн – Шелбурн
|
|
3:1
|
|
Богеміан – Дандолк
|
|
0:1
|
|
ЮКД – Финн Хэрпс
|
|
2:1
|
|
Деррі Сіті – Шамрок Роверс
|
|
0:0
|
|
14 серпня, неділя
|
Ст. Патрікс – Сліго Роверс
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 28
|
19 серпня, п`ятница
|
Дроэда Юн – Деррі Сіті
|
|
1:1
|
|
ЮКД – Ст. Патрікс
|
|
1:2
|
|
Шелбурн – Богеміан
|
|
1:1
|
|
Финн Хэрпс – Сліго Роверс
|
|
3:2
|
|
21 серпня, неділя
|
Шамрок Роверс – Дандолк
|
|
3:0
|
|
|
тур 29
|
2 вересня, п`ятница
|
Ст. Патрікс – Финн Хэрпс
|
|
2:1
|
|
Богеміан – Шамрок Роверс
|
|
1:0
|
|
Деррі Сіті – ЮКД
|
|
3:0
|
|
Дандолк – Шелбурн
|
|
0:0
|
|
3 вересня, субота
|
Сліго Роверс – Дроэда Юн
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 30
|
9 вересня, п`ятница
|
Деррі Сіті – Богеміан
|
|
1:0
|
|
Дроэда Юн – Ст. Патрікс
|
|
0:2
|
|
ЮКД – Дандолк
|
|
3:2
|
|
Шелбурн – Сліго Роверс
|
|
0:2
|
|
11 вересня, неділя
|
Шамрок Роверс – Финн Хэрпс
|
|
5:1
|
|
|
тур 31
|
30 вересня, п`ятница
|
Дандолк – Дроэда Юн
|
|
2:0
|
|
Финн Хэрпс – Шелбурн
|
|
1:1
|
|
Богеміан – ЮКД
|
|
1:0
|
|
Ст. Патрікс – Деррі Сіті
|
|
0:1
|
|
1 жовтня, субота
|
Сліго Роверс – Шамрок Роверс
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 32
|
7 жовтня, п`ятница
|
Богеміан – Дроэда Юн
|
|
0:1
|
|
Деррі Сіті – Финн Хэрпс
|
|
3:0
|
|
Дандолк – Ст. Патрікс
|
|
1:2
|
|
ЮКД – Сліго Роверс
|
|
0:2
|
|
9 жовтня, неділя
|
Шамрок Роверс – Шелбурн
|
|
3:2
|
|
|
тур 33
|
14 жовтня, п`ятница
|
Ст. Патрікс – Богеміан
|
|
3:1
|
|
Финн Хэрпс – Дандолк
|
|
1:2
|
|
16 жовтня, неділя
|
Дроэда Юн – Шамрок Роверс
|
|
1:1
|
|
24 жовтня, понеділок
|
Шелбурн – ЮКД
|
|
1:1
|
|
Сліго Роверс – Деррі Сіті
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 34
|
21 жовтня, п`ятница
|
ЮКД – Дроэда Юн
|
|
2:1
|
|
Шамрок Роверс – Ст. Патрікс
|
|
4:1
|
|
Дандолк – Сліго Роверс
|
|
3:3
|
|
Деррі Сіті – Шелбурн
|
|
1:1
|
|
Богеміан – Финн Хэрпс
|
|
2:2
|
|
|
тур 35
|
28 жовтня, п`ятница
|
Дандолк – Богеміан
|
|
2:1
|
|
Шелбурн – Дроэда Юн
|
|
6:0
|
|
Финн Хэрпс – ЮКД
|
|
1:3
|
|
Сліго Роверс – Ст. Патрікс
|
|
1:0
|
|
30 жовтня, неділя
|
Шамрок Роверс – Деррі Сіті
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 36
|
6 листопада, неділя
|
Ст. Патрікс – Шелбурн
|
|
4:0
|
|
Богеміан – Сліго Роверс
|
|
3:1
|
|
Деррі Сіті – Дандолк
|
|
0:1
|
|
ЮКД – Шамрок Роверс
|
|
0:2
|
|
Дроэда Юн – Финн Хэрпс
|
|
2:0
|
|
|