тур 1
|
26 січня, п`ятница
|
Кахамарка – Депортіво Гарсіласо
|
|
1:0
|
|
27 січня, субота
|
Спортинг Кристал – Депортіва Тарма
|
|
6:2
|
|
Мельгар – Куско
|
|
2:3
|
|
28 січня, неділя
|
Атлетико Грау – Альянса Атлетіко
|
|
1:1
|
|
Сьенсиано – Комерсіантес Унідос
|
|
1:0
|
|
Спорт Уанкайо – Спорт Бойз
|
|
1:0
|
|
29 січня, понеділок
|
Альянса Ліма – Сесар Вальєхо
|
|
2:1
|
|
Карлос Мануччі – Універсітаріо
|
|
0:4
|
|
Лос Чанкас – Уніон Комерсіо
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 2
|
2 лютого, п`ятница
|
Куско – Кахамарка
|
|
1:1
|
|
3 лютого, субота
|
Депортіва Тарма – Сьенсиано
|
|
1:1
|
|
Уніон Комерсіо – Карлос Мануччі
|
|
2:2
|
|
Сесар Вальєхо – Мельгар
|
|
3:2
|
|
4 лютого, неділя
|
Універсітаріо – Атлетико Грау
|
|
1:0
|
|
Альянса Атлетіко – Альянса Ліма
|
|
0:2
|
|
Спорт Бойз – Спортинг Кристал
|
|
1:3
|
|
5 лютого, понеділок
|
Комерсіантес Унідос – Лос Чанкас
|
|
3:2
|
|
Депортіво Гарсіласо – Спорт Уанкайо
|
|
0:2
|
|
|
тур 3
|
9 лютого, п`ятница
|
Кахамарка – Сесар Вальєхо
|
|
4:0
|
|
10 лютого, субота
|
Карлос Мануччі – Комерсіантес Унідос
|
|
1:3
|
|
Сьенсиано – Спортинг Кристал
|
|
2:2
|
|
Мельгар – Альянса Атлетіко
|
|
1:0
|
|
11 лютого, неділя
|
Альянса Ліма – Універсітаріо
|
|
0:1
|
|
Спорт Бойз – Депортіво Гарсіласо
|
|
2:0
|
|
Лос Чанкас – Депортіва Тарма
|
|
2:0
|
|
12 лютого, понеділок
|
Спорт Уанкайо – Куско
|
|
2:0
|
|
Атлетико Грау – Уніон Комерсіо
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 4
|
16 лютого, п`ятница
|
Спортинг Кристал – Лос Чанкас
|
|
4:1
|
|
Альянса Атлетіко – Кахамарка
|
|
2:0
|
|
17 лютого, субота
|
Депортіва Тарма – Карлос Мануччі
|
|
4:0
|
|
18 лютого, неділя
|
Універсітаріо – Мельгар
|
|
2:0
|
|
Уніон Комерсіо – Альянса Ліма
|
|
1:3
|
|
Куско – Депортіво Гарсіласо
|
|
1:0
|
|
19 лютого, понеділок
|
Сесар Вальєхо – Спорт Уанкайо
|
|
1:1
|
|
Сьенсиано – Спорт Бойз
|
|
3:2
|
|
Комерсіантес Унідос – Атлетико Грау
|
|
2:2
|
|
|
тур 5
|
23 лютого, п`ятница
|
Спорт Уанкайо – Альянса Атлетіко
|
|
4:0
|
|
24 лютого, субота
|
Кахамарка – Універсітаріо
|
|
0:0
|
|
Спорт Бойз – Куско
|
|
3:0
|
|
25 лютого, неділя
|
Альянса Ліма – Комерсіантес Унідос
|
|
5:1
|
|
Мельгар – Уніон Комерсіо
|
|
2:1
|
|
Атлетико Грау – Депортіва Тарма
|
|
2:2
|
|
Карлос Мануччі – Спортинг Кристал
|
|
0:4
|
|
26 лютого, понеділок
|
Лос Чанкас – Сьенсиано
|
|
1:2
|
|
Депортіво Гарсіласо – Сесар Вальєхо
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 6
|
29 лютого, четвер
|
Альянса Атлетіко – Депортіво Гарсіласо
|
|
3:0
|
|
1 березня, п`ятница
|
Депортіва Тарма – Альянса Ліма
|
|
2:0
|
|
2 березня, субота
|
Комерсіантес Унідос – Мельгар
|
|
0:0
|
|
Спортинг Кристал – Атлетико Грау
|
|
1:0
|
|
Універсітаріо – Спорт Уанкайо
|
|
2:0
|
|
3 березня, неділя
|
Сесар Вальєхо – Куско
|
|
2:2
|
|
Лос Чанкас – Спорт Бойз
|
|
2:0
|
|
4 березня, понеділок
|
Уніон Комерсіо – Кахамарка
|
|
2:0
|
|
Сьенсиано – Карлос Мануччі
|
|
2:2
|
|
|
тур 7
|
7 березня, четвер
|
Куско – Альянса Атлетіко
|
|
2:0
|
|
8 березня, п`ятница
|
Кахамарка – Комерсіантес Унідос
|
|
2:3
|
|
9 березня, субота
|
Карлос Мануччі – Лос Чанкас
|
|
2:1
|
|
Атлетико Грау – Сьенсиано
|
|
1:1
|
|
Депортіво Гарсіласо – Універсітаріо
|
|
2:2
|
|
Мельгар – Депортіва Тарма
|
|
3:1
|
|
10 березня, неділя
|
Альянса Ліма – Спортинг Кристал
|
|
1:2
|
|
Спорт Бойз – Сесар Вальєхо
|
|
2:0
|
|
Спорт Уанкайо – Уніон Комерсіо
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 8
|
13 березня, середа
|
Універсітаріо – Куско
|
|
1:0
|
|
14 березня, четвер
|
Комерсіантес Унідос – Спорт Уанкайо
|
|
3:2
|
|
Сьенсиано – Альянса Ліма
|
|
2:1
|
|
Альянса Атлетіко – Сесар Вальєхо
|
|
1:1
|
|
Спортинг Кристал – Мельгар
|
|
1:2
|
|
15 березня, п`ятница
|
Уніон Комерсіо – Депортіво Гарсіласо
|
|
0:4
|
|
Карлос Мануччі – Спорт Бойз
|
|
1:0
|
|
Лос Чанкас – Атлетико Грау
|
|
0:1
|
|
16 березня, субота
|
Депортіва Тарма – Кахамарка
|
|
2:1
|
|
|
тур 9
|
28 березня, четвер
|
Депортіво Гарсіласо – Комерсіантес Унідос
|
|
1:2
|
|
29 березня, п`ятница
|
Альянса Ліма – Лос Чанкас
|
|
3:0
|
|
30 березня, субота
|
Куско – Уніон Комерсіо
|
|
1:0
|
|
Атлетико Грау – Карлос Мануччі
|
|
3:0
|
|
Мельгар – Сьенсиано
|
|
2:0
|
|
31 березня, неділя
|
Сесар Вальєхо – Універсітаріо
|
|
0:0
|
|
Спорт Бойз – Альянса Атлетіко
|
|
0:0
|
|
Спорт Уанкайо – Депортіва Тарма
|
|
0:2
|
|
Кахамарка – Спортинг Кристал
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 10
|
7 квітня, неділя
|
Депортіва Тарма – Депортіво Гарсіласо
|
|
- : -
|
|
Лос Чанкас – Мельгар
|
|
- : -
|
|
Карлос Мануччі – Альянса Ліма
|
|
- : -
|
|
Атлетико Грау – Спорт Бойз
|
|
- : -
|
|
Комерсіантес Унідос – Куско
|
|
- : -
|
|
Сьенсиано – Кахамарка
|
|
- : -
|
|
Уніон Комерсіо – Сесар Вальєхо
|
|
- : -
|
|
Спортинг Кристал – Спорт Уанкайо
|
|
- : -
|
|
Універсітаріо – Альянса Атлетіко
|
|
- : -
|
|
|
тур 11
|
12 квітня, п`ятница
|
Куско – Депортіва Тарма
|
|
- : -
|
|
Депортіво Гарсіласо – Спортинг Кристал
|
|
- : -
|
|
Кахамарка – Лос Чанкас
|
|
- : -
|
|
Мельгар – Карлос Мануччі
|
|
- : -
|
|
Спорт Уанкайо – Сьенсиано
|
|
- : -
|
|
Спорт Бойз – Універсітаріо
|
|
- : -
|
|
Сесар Вальєхо – Комерсіантес Унідос
|
|
- : -
|
|
Альянса Атлетіко – Уніон Комерсіо
|
|
- : -
|
|
Альянса Ліма – Атлетико Грау
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 12
|
12 квітня, п`ятница
|
Депортіва Тарма – Сесар Вальєхо
|
|
- : -
|
|
Лос Чанкас – Спорт Уанкайо
|
|
- : -
|
|
Альянса Ліма – Спорт Бойз
|
|
- : -
|
|
Карлос Мануччі – Кахамарка
|
|
- : -
|
|
Атлетико Грау – Мельгар
|
|
- : -
|
|
Комерсіантес Унідос – Альянса Атлетіко
|
|
- : -
|
|
Спортинг Кристал – Куско
|
|
- : -
|
|
Сьенсиано – Депортіво Гарсіласо
|
|
- : -
|
|
Уніон Комерсіо – Універсітаріо
|
|
- : -
|
|
|
тур 13
|
19 квітня, п`ятница
|
Куско – Сьенсиано
|
|
- : -
|
|
Депортіво Гарсіласо – Лос Чанкас
|
|
- : -
|
|
Кахамарка – Атлетико Грау
|
|
- : -
|
|
Мельгар – Альянса Ліма
|
|
- : -
|
|
Спорт Уанкайо – Карлос Мануччі
|
|
- : -
|
|
Спорт Бойз – Уніон Комерсіо
|
|
- : -
|
|
Сесар Вальєхо – Спортинг Кристал
|
|
- : -
|
|
Альянса Атлетіко – Депортіва Тарма
|
|
- : -
|
|
Універсітаріо – Комерсіантес Унідос
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 14
|
26 квітня, п`ятница
|
Депортіва Тарма – Універсітаріо
|
|
- : -
|
|
Лос Чанкас – Куско
|
|
- : -
|
|
Карлос Мануччі – Депортіво Гарсіласо
|
|
- : -
|
|
Атлетико Грау – Спорт Уанкайо
|
|
- : -
|
|
Комерсіантес Унідос – Уніон Комерсіо
|
|
- : -
|
|
Сьенсиано – Сесар Вальєхо
|
|
- : -
|
|
Мельгар – Спорт Бойз
|
|
- : -
|
|
Спортинг Кристал – Альянса Атлетіко
|
|
- : -
|
|
Альянса Ліма – Кахамарка
|
|
- : -
|
|
|
тур 15
|
3 травня, п`ятница
|
Куско – Карлос Мануччі
|
|
- : -
|
|
Депортіво Гарсіласо – Атлетико Грау
|
|
- : -
|
|
Кахамарка – Мельгар
|
|
- : -
|
|
Уніон Комерсіо – Депортіва Тарма
|
|
- : -
|
|
Спорт Уанкайо – Альянса Ліма
|
|
- : -
|
|
Спорт Бойз – Комерсіантес Унідос
|
|
- : -
|
|
Сесар Вальєхо – Лос Чанкас
|
|
- : -
|
|
Альянса Атлетіко – Сьенсиано
|
|
- : -
|
|
Універсітаріо – Спортинг Кристал
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 16
|
10 травня, п`ятница
|
Депортіва Тарма – Комерсіантес Унідос
|
|
- : -
|
|
Лос Чанкас – Альянса Атлетіко
|
|
- : -
|
|
Карлос Мануччі – Сесар Вальєхо
|
|
- : -
|
|
Атлетико Грау – Куско
|
|
- : -
|
|
Кахамарка – Спорт Бойз
|
|
- : -
|
|
Сьенсиано – Універсітаріо
|
|
- : -
|
|
Мельгар – Спорт Уанкайо
|
|
- : -
|
|
Спортинг Кристал – Уніон Комерсіо
|
|
- : -
|
|
Альянса Ліма – Депортіво Гарсіласо
|
|
- : -
|
|
|
тур 17
|
17 травня, п`ятница
|
Депортіво Гарсіласо – Мельгар
|
|
- : -
|
|
Комерсіантес Унідос – Спортинг Кристал
|
|
- : -
|
|
Уніон Комерсіо – Сьенсиано
|
|
- : -
|
|
Спорт Уанкайо – Кахамарка
|
|
- : -
|
|
Спорт Бойз – Депортіва Тарма
|
|
- : -
|
|
Сесар Вальєхо – Атлетико Грау
|
|
- : -
|
|
Альянса Атлетіко – Карлос Мануччі
|
|
- : -
|
|
Універсітаріо – Лос Чанкас
|
|
- : -
|
|
Куско – Альянса Ліма
|
|
- : -
|
|
|